CO Z NAMI BĘDZIE…?!

CO Z NAMI BĘDZIE?! TO NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIE Z WASZEJ STRONY…O WARSZAWO…! ODPOWIEDZ, TYLKO BEZ KŁAMSTW!!!  RESTRUKTURYZACJA, WYGASZENIE, HIBERNACJA, A GÓWNO PRAWDA! O WARSZAWO…! PRZYCHODZISZ, NACISZKASZ GUZIK, WSTRZYMUJESZ WYDOBYCIE, KTÓRE PÓŹNIEJ USILNIE PRÓBÓJESZ URUCHOMIĆ. W KOPALNIE 4.0 „BZIE” WKŁADAMY ZDROWIE, SERCE I SIŁY (W KOŃCU BĘDZIEMY FEDROWAĆ DO 2084r…he?) A TY NAM MÓWISZ „GÓWNO PRAWDA”! ZAMYKAĆ!
A ŻE JSW JEST SPÓŁKĄ GIEŁDOWĄ CELOWO PODEJMUJESZ FATALNE DLA NAS DECYZJE, PODRZYNASZ GARDŁO, NAKŁADASZ PODATKI, CZEKASZ AŻ SIĘ WYKRWAWIMY, POTEM MÓWISZ NIE DA SIĘ, NIEOPŁACALNE, ZAMYKAĆ! KIEDYŚ LUDZI DO PRACY W JASTRZĘBIU WOZIŁY POCIĄGI…HISTORIĘ TRZEBA ZAMKNĄĆ, WIĘC ZA DOTACJE UNIJNE ZBUDUJESZ NAM TRANSPORT KOLEJOWY (RACZEJ OBIECUJESZ…) I BĘDZIESZ NAM WYWOZIĆ LUDZI SPOWROTEM POCIĄGAMI A ZA NIMI MAJĄ TOCZYĆ SIĘ POCIĄGI ZE ZŁOMEM I GRUZEM, KTÓRY TEŻ TRZEBA WYWIEŹĆ I SPRZEDAĆ ZA JUDASZOWE SREBRNIKI MOŻNYM PANOM Z NAZWISKIEM OD URODZENIA. W PROJEKCIE REGIONALNEGO PLANU SPRAWIEDLIWEJ TRANSFORMACJI  WOJEWÓDZTWA ŚLASKIEGO 2030r. WYRAŹNIE WIDAĆ CZY TO JASTRZĘBIE,  PAWŁOWICE, ŻORY, RYBNIK, CZY INNE MIEJSCOWOĆI WOKÓŁ BĘDĄ MIAŁY PROBLEMY „SPOŁECZNE I PRZESTRZENNE”. A DLACZEGO?! BO NAS BEZMYŚLNIE LIKWIDUJECIE! O WARSZAWO! JSW I CAŁE GÓRNICTWO SPRZEDANE W BRUKSELI ZA DOTACJE. NOWY ZIELONY ŁAD! GÓWNO PRAWDA! NAJPIERW NISZCZYSZ TO CO ZOSTAŁO Z KOPALNI „JASTRZĘBIE”, POTEM „BZIE”, KTÓRE JESZCZE NIE POWSTAŁO ALE WSTĘGĘ SIĘ PANIE PREMIERZE MATEUSZU FAJNIE PRZECINAŁO! POTEM INNE KOPALNIE I PEWNIE W 2049r. (maksymalnie) OSTATNIA KOPALNIA JSW. JAK JUŻ SPRZEDAJECIE POLSKĘ ZOSTAWCIE CHOCIAŻ LASY PAŃSTWOWE (może las nas wyżywi), BO JUŻ NIC W POLSCE Z POTĘGI PRZEMYSŁU NIE ZOSTAŁO.  O WARSZAWO!!! WŁADUJECIE PIENIĄDZE W KATOWICE, BIELSKO, GLIWICE, A RESZTA ŚLĄSKA SUPERSZYBKIM POCIĄGIEM TAM DO PRACY? A GÓWNO PRAWDA! A MY, GÓRNICY, MAMY ZAPIEPRZAĆ, NARAŻAĆ SWOJE ZDROWIE I ŻYCIE DO MOMENTU KIEDY PRZYJDZIE PREZES Z WARSZAWY, NACIŚNIE GUZIK, POWIE DYREKTOROM WYKONAĆ, BY POTEM OKAZAŁO SIĘ, ŻE TO WSZYSTKO TO JEDNAK BYŁO GÓWNO PRAWDA! O WARSZAWO…!

Może Cię również zainteresować

UWAGA !WYJAZD NA MANIFESTACJĘ DO WARSZAWY 10 MAJA GODZ. 5:10 Z PLACU AUTOBUSOWEGO PRZY KWK „JAS-MOS”. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY JADĄ […]