Wycieczki i wczasy 2021

! BON TURYSTYCZNY ! – Informacja

Aby skorzystać z Bonu Turystycznego, który otrzymacie po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS)- podobnie jak 500+…

Potrzebujemy:

– imię, nazwisko, nr tel. do osoby która będzie go realizowała oraz kod (zgodnie z instrukcją)
– wartość bonu, którą chce za dane dziecko wykorzystać

Musisz wiedzieć:
– bon realizujemy na 5 dni przed wyjazdem – mamy czas na komunikat zwrotny z ZUS-u
– nie można wykorzystać z bonu wyższej kwoty niż wynosi odpłatność za dziecko po dofinansowaniu (nadwyżka zostaje na bonie do dalszego wykorzystania, nie można jej przenieść na np. drugie dziecko).

informacja

Ze względu na pandemię  COVID-19 jesteśmy zmuszeni odwołać coroczną imprezę andrzejkowo-barbórkową, zapraszamy do biura z dowodami wpłaty po zwrot wpłaconych zaliczek. W przyszłym roku planujemy wyjazdy:
Poronin – „Tatrzański Gościniec” 26.06-3.07.
-Pogorzelica – OW „Familijni”-pierwsza połowa lipca 2021r.-turnusy 10 i 7-dniowy
-Dziwnówek- OW „Familijni” 13-21.08.2021r.
Pozostałe wycieczki i przyszłoroczna impreza andrzejkowo-barbórkowa niestety są uzależnione od sytuacji związanej z pandemią, więcej szczegółów podamy przed końcem roku.

UWAGA! KOMUNIKAT

W związku z odwołaniem wyjazdów do Parku Wodnego „Suntago” oraz na Litwę do Wlina zapraszamy po odbiór wpłaconych zaliczek z dowodem wpłaty (po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa związanych z COVID-19). Informujemy jednocześnie, że wczasy w Bułgarii (zostało kilka wolnych miejsc) oraz wypoczynek letni odbędą się zgodnie z Harmonogramem. O ewentualnych zmianach w planach wyjazdu związanych z pandemią będziemy informować przed wyjazdem.