Wycieczki i wczasy 2021

! BON TURYSTYCZNY ! – Informacja

Aby skorzystać z Bonu Turystycznego, który otrzymacie po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS)- podobnie jak 500+…

Potrzebujemy:

– imię, nazwisko, nr tel. do osoby która będzie go realizowała oraz kod (zgodnie z instrukcją)
– wartość bonu, którą chce za dane dziecko wykorzystać

Musisz wiedzieć:
– bon realizujemy na 5 dni przed wyjazdem – mamy czas na komunikat zwrotny z ZUS-u
– nie można wykorzystać z bonu wyższej kwoty niż wynosi odpłatność za dziecko po dofinansowaniu (nadwyżka zostaje na bonie do dalszego wykorzystania, nie można jej przenieść na np. drugie dziecko).

WCZASY I WYCIECZKI 2021

Ruszają zapisy na wycieczki 2021r. Chętne osoby zapraszamy wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 300zł/os do biura “Solidarności”

Harmonogram 2021:

PORONIN 7 noclegów

POGORZELICA 7 noclegów

POGORZELICA 9 noclegów

DZIWNÓWEK 7 noclegów

Osoby, które nie odebrały zaliczek za wycieczki 2020r. (Wilno, Suntago, Czarnobyl, Wiedeń, Zakopane) proszone są o odbiór wpłaconych zaliczek wraz z dowodem wpłaty do końca roku. Ze względu na panującą pandemię COVID-19 harmonogram może ulec zmianie. Pozostałe wycieczki na nadchodzący rok zamieścimy w miarę możliwości dostosowując się do sytuacji epidemiologicznej i obowiązujących obostrzeń

informacja

Ze względu na pandemię  COVID-19 jesteśmy zmuszeni odwołać coroczną imprezę andrzejkowo-barbórkową, zapraszamy do biura z dowodami wpłaty po zwrot wpłaconych zaliczek. W przyszłym roku planujemy wyjazdy:
Poronin – „Tatrzański Gościniec” 26.06-3.07.
-Pogorzelica – OW „Familijni”-pierwsza połowa lipca 2021r.-turnusy 10 i 7-dniowy
-Dziwnówek- OW „Familijni” 13-21.08.2021r.
Pozostałe wycieczki i przyszłoroczna impreza andrzejkowo-barbórkowa niestety są uzależnione od sytuacji związanej z pandemią, więcej szczegółów podamy przed końcem roku.

UWAGA! KOMUNIKAT

W związku z odwołaniem wyjazdów do Parku Wodnego “Suntago” oraz na Litwę do Wlina zapraszamy po odbiór wpłaconych zaliczek z dowodem wpłaty (po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa związanych z COVID-19). Informujemy jednocześnie, że wczasy w Bułgarii (zostało kilka wolnych miejsc) oraz wypoczynek letni odbędą się zgodnie z Harmonogramem. O ewentualnych zmianach w planach wyjazdu związanych z pandemią będziemy informować przed wyjazdem.